Nu ką aš žinau koks turi būti posto pavadinimas, gal blevyzgos?

Užknisa galvot tuos pavadinimus, kai vistiek kaskart rašau apie tą patį ar apie panašų.  Šiuo metu tai randominiai dalykai, apie kuriuos noriu parašyti savo nesamiems skaitytojams.

*Pažiūrėjau Social Network filmą. Iš tikro, tai patiko pamatyti kaip ten viskas vyko, nes niekada anksčiau nesidomėjau facebooko istorija. Ir dar dėl to, kad visada jaučiau silpnybę filmam, kurie vyksta senuose universitetuose, su visom jų keistenybėm ir panašiai. Jei atvirai, pirmą kartą gyvenime pagavau save galvojančią “o ga jie kurs Social Network 2?”…  Nes kadangi tai apie realų žmogų, norėtųsi pamatyti kaip jam sekasi toliau. Neketinu wikipedint. Filmas geras ne tik dėl istorijos, man patiko ir aktorių ir režisieriaus darbas. Net Timberlake’as ten įsipaišė, ko nesitikėjau. (Beje, keista buvo jį pamatyti po tiek amžių, net galvojau gal jis numiro – tavęs nėra mass medijoje, tavęs nėra). Tikrai drįstu teigti, kad filmas vertas jam skirto laiko. Update – kątik perskaičiau, kad filmas sėkmingai šluojasi kino kritikų apdovanojimus iš NYC ir LA, sėkmės jam ir toliau.

*Vakar nusipirkau tobulą dalyką – iPodo dock’ą. Kaip pirktam papigiai, tai garsas tikrai įspūdingas, o ir iPodą pakrauna. Žodžiu, džiugumėlis, dabar galėsiu flatmate’us erzint rytais su muzika. muahaha.

* Belenkiek laiko klausau Rihannos. Mano last.fm accountas tikriausiai sprogs iš nuostabos ir Rihannos nepritampamumo prie mano normaliai klausomų indie’škų grupių. Nesvarbu, galvoj skamba tik “oh na na what’s my name…” Kadangi niekad nebuvau žmogus, paisantis kažkieno nuomonės, tai visiškai nusispjaut kaip atrodo mano last.fm 😀 Kątik prisiminiau, kad norėjau rašyti atskirą postą apie Rihannos kojas, bet pagalvojau gal nelabai verta. Kas nenorėtų jos kojų.

Advertisements

One thought on “Nu ką aš žinau koks turi būti posto pavadinimas, gal blevyzgos?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s