shniurksht (tiesiog su sh vietoj š šitas žodis atrodo mieliau ;D)

kvaila tokiu metu eiti miegoti. Todėl nors ir mirtinai noriu miego, spėju nenueisiu iki kokios bent 11kos, nes nesvarbu ar nuesiu dabar ar vėliau, vistiek atsibusiu apie 10 ryto. Tai koks tolkas vaistyti (yra toks žodis?) laiką miegui, kai galiu pvz pažiūrėti filmą, ar paskaityti knygą. Tiksliai, tą ir reikia padaryti, apžvelgti šiandienos pirkinį – Emily Dickinson tomelį.

Nusidažiau plaukus raudonai. Tiesą sakant, nesitikėjau kad išeis tokia ryški spalva, kai plaukai buvo tamsūs, bet ką padarysi. Raudoni plaukai yra gėris. Rytoj eisiu į lauką, vien dėl to kad pažiūrėčiau kaip žiūri žmonės 😀 Taip pat nusipirkau Calvin Klein kvepalus CKin2U, niam niam. Tai pirmi gyvenime mano kvepalai, kurių buteliukas baisesnis už viską pasaulyje.

Nuotraukų diena. Ssidėliojau nuotraukas į albumus (tikrus, ne virtualius), kitas nunešiau padaryti. Nesuprantu, kodėl nuotraukų dėliojimas į albumą kažkam gali kelti džiaugsmą, tai nuobodu. Tikiuosi išeis kas nors gero iš naujausių juostelių, iš praėjusio savaitgalio Londone. Įdėsiu, jei kas bus.

Beje, sugalvojau,  kad reikia išmokti vokiečių kalbą. Noriu į Berlyną. Taigi štai ką veiksiu iki vidurnakčio kol nulūšiu.

Ai, ir dar. Klausau Nick Cave and the Bad Seeds pirmųjų albumų. Varo iš proto šiek tiek 😀

Cheers

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s