Kita savaitė + Song of the Week

Nelaukiu kitos savaitės iki penktadienio 6 valandos vakaro. Tai žymės laiką kai padėsiu tušinuką ant stalo, atiduosiu egzamino lapus ir bėgsiu švęsti gyvenimo. Nežinau, kaip čia atsitiko kad – viens du – liko trys  dabar jau dvi dienos iki pirmo egzamino ir aš tik pradėjau mokytis. Ups. Na ką gi, ne pirmas egzaminas gyvenime, išgyvensiu. Tikiuosi. Fingers crossed.

Ir dar per šitą savaitę turiu sutvarkyt namus iki blizgesio, padaryt didžiulį shoppingą ir sugalvot visą penktadienio vakaro programą. Gimtadienio party. Kada trenkiau galvą į sieną kai tai sugalvojau? Būsiu wonder-woman jei viskas pavyks ir aš sugebėsiu dar ir patūsint. Bet aš taip seniai nešvenčiau gimtadienio, kad norėjosi padaryti sau šventę. Todėl net jau ir turiu nusiteikimą – kad ir kas būtų, net jei ir niekas neateitų (na, tikiuosi ateis iš tikro), ar kas nors bandytų knisti nuotaiką, man bus gerai ir aš tūsinsiu. Jau turiu litrą džino pradžiai 😀 Net sugebėjau užsirašyt į poros klubų guestlistą, nemokamas įėjimas reiškia daugiau pinigų ant alkoholio! Anyway, pusę dviejų nakties sutvarkiau svetainę. Būčiau išsiurbus dar, bet pagalvojau, kad turbūt nepagirs už tai manęs niekas.

Gaila, kad po mokyklos (jėzau kaip seniai tai buvo) visi draugai (tarp jų ir aš) visi išsiskirstė į skirtingus pasaulio kampus. Dabar jau pradėjau galvoti, kad turbūt vienintelis kartas kai visus kartu pamatysiu bus kokios vestuvės. Gal kas nori tuoktis? 😀 Dar ir laidotuvės, bet jau tada nieko nepamatysiu hehe.

Pabaigai, daina, kuri skamba galvoj kas dieną. Nors dainuot nesugebu žodžių, tik rill rill rill 😀  Klipas toks creep’okas.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s