Žiūriu ir skaitau

Visų pirma noriu pasigirti, kad jau pradėjau pirmą Knygų Iššūkio knygą. Turiu tokią netyčinę tradiciją tik atvykus į miestą (savo ar ne savo) užsukt pasižvalgyti knygų. Ir pagaliau po tiek laiko ieškojimo (nuo vasaros jau) radau pirkti pirmąją Millennium dalį – The Girl with the Dragon Tattoo.  Perskaičiau 59 puslapius ir sustojau, nes tą dieną pažiūrėjau filmą pagal tą knygą. Irgi netikėtai charity shop’e radau, pagalvojau visi taip giria, reikia pažiūrėti. Ir dabar kažkaip nesinori pradėti skaityti nes žinau daug ką. Nors kartu knygoje milijoną kartų įdomiau. Sakyčiau, Knygų Iššūkį pradėjau nuo lengviausios knygos, gal ir negerai. Oh well.

Antra, per atostogas vienintelį kartą užsukus į second hand’inį shop’ą radau knygą One Day. Kadangi prakeiktoji netilpo į bagažą prigrūstą visokių dešrų ir duonų skirtų pamaitinti badaujančią studentę, palikau ją ten tam laikui. Teks laukti siuntinio su dar daugiau dešrų, nauju megztiniu ir Švyturio alaus bokalu. Bokalo tiesą sakant noriu labiausiai, iš jo labai skanu Fantą gerti.

Dar šiandien pradėjom žiūrėti (ir pabaigėm, nes kolkas tik 9 serijos parodytos) naują serialą New Girl. Na iš tikro tiek garsiai juokiausi tik žiūrėdama Draugus 😀 Zooey Deschanel vaidina žiauuuriai weird merginą apsigyvenusią su trim vaikinais. Kolkas (kaip tą kvailą žodį rašyt, kol kas ar kolkas) vaikinų charakteriai nėra labai puikiai išvystyti, bet tai beveik netrukdė. Tai tiek.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s